Norsk gynekologisk forening

FUGO-styret

FUGO-styret 2022

8. mai 2022

Øystein Bergøy

Arbeidssted: Sørlandet sykehus Kristiansand 2015-2017. Stavanger universitetssjukehus 2018 - d.d.

Verv i FUGO: Leder, ENTOG, NGF-vara

Mail: oystein.bergoy@gmail.com

Aslak Vimme Solhoff

Arbeidssted: Sørlandet sykehus Arendal 2018 - 2020. Oslo universitetssykehus 2020 - d.d.

Verv i FUGO: Kampanjeansvarlig

Mail: avsolhoff@outlook.com

Ann Cecilie Vaadal

Arbeidssted: Sykehuset Levanger okt 2019 - april 2021. Drammen sykehus mai 2021 - des 2021. Sykehuset Levanger jan 2022 - d.d

Verv i FUGO: Nestleder, kasserer, kurskomite, NFYOG-vara

Mail: anncevaa@hotmail.com

Mina Eskeland

Arbeidssted: Nordlandssykehuset Bodø 2021 - d.d.

Verv i FUGO: Kursansvarlig, utdanningsprisen, Gynekologen

Mail: m.eskeland@hotmail.com

Morten Kvello

Arbeidssted: Sex og samfunn 2020. Sørlandet sykehus Kristiansand 2020 - 2022. Oslo Universitetssykehus 2022 - d.d.

Verv i FUGO:  NGF-representant, FUGO-teket

Mail: m.kvello@gmail.com

Siri Juliebø

Arbeidssted: Nordlandssykehuset Bodø nov 2018 - aug 2019. Sykehuset Telemark HF aug 2019-februar 2021. Haukeland universitetssykehus mars 2021 - d.dd

Verv i FUGO: Sekretær, ENTOG, NFYOG

Mail: siri.overeng.juliebo@helsebergen.no

Catrine Hjelle Størksen

Arbeidssted: Haukeland universitetssjukehus 2015 - 2021. Oslo universitetssykehus 2021 - d.d.

Verv i FUGO: Endoskopiutvalget, vara

Mail: catrinestorksen@gmail.com