Systemoppgradering pågår

Vi oppgraderer systemene for å gi medlemmene en enda bedre løsning. I denne perioden kan enkelte tjenester være utilgjengelige. Takk for forståelsen!

Ved hastesaker, kontakt oss på 23 10 90 00 eller via kontaktskjema.

Medlemsmøte 11. februar 2016

Vestfold legeforening har den store gleden å invitere til medlemsmøte for alle sine medlemmer .Tema for dagen er Ledelse
qualitytbg.JPEG

Per Bleikelia

Sted: Quality Hotel Tønsberg (Oseberg kulturhus)

Tid: Torsdag 11. februar 2016 klokken 1800

Tema blir ledelse ved Administrerende direktør Per Bleikelia

Det serveres mat (buffet) etter møtet for alle påmeldte

Vi har invitert Per Bleikelia til å holde et foredrag om ledelse. Han er adm. dir. ved Ringerike sykehus og er kjent for sin holdning og evne som inspirator og tilrettelegger for sine ansatte. I 2014 ble han kåret til årets leder av legeforeningen.

Da Bleikelia overtok direktørjobben ved Ringerike sykehus for tre år siden kom han til et sykehus med mange problemer og i stort økonomisk uføre. Nå leverer sykehuset på alle fastsatte mål, er i økonomisk balanse og de ansatte er storveis fornøyde. Han er spesielt opptatt av hvorfor fagfolk må lyttes til og hvordan du får alle ansatte til å bli et team, hvor de som jobber med pasienter blir fremhevet.

Påmelding sendes til vestfoldlegeforening@gmail.com  innen 31/1-16.

Vi ber om at alle som ønsker mat etter foredraget skriver dette i mailen.