Dermatoskopi kurs i Haugesund

 
Til alle medlemmer i NFDV,

På vegne av Holger Benthien og Kurskomitéen for Fonnaregionen, Rogaland legeforening,

ønsker vi å infomere at det er avsatt noen plasser til dermatologer samt at fristen er utsatt.

For info om kurset og påmeldingslink se nedfor:

Diigitalt emnekurs i dermatologi, via Zoom, 2.-3.9.2021.

Kurset arrangeres i samarbeid med Haugesund revmatismesykehus.

Kurset vil ha hovedvekt på praktisk bruk av dermatoscopi og terapi innen et utvalg av dermatologiske tilstander for allmennmedisin og spesialiteten i dermatologi.

Kurset er godkjent med 18 timer som emnekurs/klinisk emnekurs i dermatologi til videre- og etterutdanningen i Allmennmedisin. Kurset er også godkjent med 17 timer som valgfritt kurs for leger i spesialisering og spesialistenes etterutdanning for Hud og veneriske sykdommer.

Tid: 2.-3.9.2021, kl. 08.45/09.00

Sted: via Zoom

Antall deltakere: ca. 50

Pris: ca. 3.800,- i kursavgift

Påmelding: Innen 15.5.2021 i skjema på https://www.legeforeningen.no/foreningsledd/lokal/rogaland/kurs-i-haugesunds-omradet/emnekurs-i-dermatologi-2.-3.9.2021/                                           

Mer informasjon samt program kan sees på https://www.legeforeningen.no/foreningsledd/lokal/rogaland/kurs-i-haugesunds-omradet/emnekurs-i-dermatologi-2.-3.9.2021/