Allmennlegeforeningen

Om oss

Valgkomite

Komitémedlemmer

profilbilde
Leder
Bjørn Nordang
Periode: 1.9. 2017 – 31.8. 2021
profilbilde
Nestleder
Gerd-Synne Tveito Eidnes
Periode: 1.9. 2019 – 31.8. 2023
profilbilde
Medlem
Ole Edvard Strand
Periode: 1.9.2019 – 31.8. 2023
profilbilde
Medlem
Tone Dorthe Sletten
Periode: 1.9. 2017 – 31.8. 2021
profilbilde
Vara
Siw Fosheim
Periode: 1.9. 2017 - 31.8. 2021
profilbilde
Vara
Martin Chapman
Periode: 1.9. 2019 - 31.8. 2023