Kontaktopplysninger om landets støttekolleger

Møre og Romsdal

Du står fritt til å ta kontakt med støttekolleger i andre fylker enn der hvor du selv bor eller jobber.
1. november 2018
 

Gunvor Eline Starheim

Leder
Arbeidssted: Helse Møre og Romsdal HF
E-post: gunvor.starheim@helse-mr.no
Telefon: 41456928
Privat e-post: gstarheim@hotmail.com

Solveig Ulstein

Medlem
Arbeidssted: Moa Legesenter AS
E-post: solveig.ulstein@moa.nhn.no
Privat mobil: 40238534
Privat telefon: 70164600 (arbeid)
Privat e-post: solveig.ulstein@gmail.com

Birgitte Hareide Øvrelid

Medlem

Arbeidssted: Ulstein legesenter
Privat mobil: 91618890
Privat e-post: ovrelid@yahoo.no

Nils Magne Rimstad

Medlem

Arbeidssted: Frei legesenter
Privat mobil: 92613180
Privat e-post: nmrimstad@gmail.com

Cato Innerdal

Medlem

Arbeidssted: Kommuneoverlege i Molde
Privat mobil: 92621245
E-post: cato.innerdal@molde.kommune.no

Egil Veddeng

Medlem

Arbeidssted: Sunndal medisinske senter
Privat mobil: 98419960
Privat epost: egil.veddeng@gmail.com